Wypadek samochodowy w Niemczech

Wypadek lub kolizja drogowa na terenie Niemiec

 
 
W związku z tym, iż z roku na rok coraz bardziej rośnie liczba Polaków przyjeżdżających do Niemiec rośnie też liczba wypadków samochodowych z udziałem obywateli Polskich, którzy zostają w nich poszkodowani nie z własnej winy. Bardzo często się zdarza że poszkodowani w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec Polacy zostają pozostawieni sami sobie, pozbawieni samochodu, który został w wyniku tego zdarzenia uszkodzony tak, że nie nadaje się do dalszego uzytku.
 
W związku z nieznajomością języka i niemieckiego prawa załatwienie jakichkolwiek dokumentów związanych z wypadkiem drogowym w Niemczech sprawia im niezmierny problem. W związku z tym nieraz drobna kolizja czy niewielkie uszkodzenia stają się problemami pozornie nie do rozwiązania. I tak już ciężką sytuację poszkodowanych w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec Polaków pogarsza często fakt, iż przez nieznajomość niemieckiego prawa nie dopilnowali oni wszystkich istotnych spraw w procesie likwidacji szkody i ma to znaczący wpływ na uzyskanie odszkodowania za wypadek lub kolizję samochodową na terenie Niemiec.
 
Aby zapobiec takim nieprawidłowościom działające na terenie Polski Stowarzyszenie Miedzynarodowych Rzeczoznawcow Techniki Samochodowej MOTOEXPERT oferuje pomoc techniczno-prawna Polakom poszkodowanym w wyniku wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec.
 
Na tej stronie internetowej Stowarzyszenia MOTOEXPERT znajdziecie Państwo szereg istotnych informacji niezbędnych po wypadku lub kolizji drogowej na terenie Niemiec. Wszystkie problemy i zagadnienia opisane na stronie Stowarzyszenia bazują na dużym doświadczeniu polskich czy niemieckich rzeczoznawców samochodowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu oraz na doskonałej znajomości branży i ciągłym rozwoju ekspertow.
 
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z postępowaniem po wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec lub chcieliby Państwo uzyskać bliższe informacje o pomocy jaką oferujemy poszkodowanym w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec Polakom prosimy o telefoniczny kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu +48 (032) 746 07 77.
 
Tam pracownicy Stowarzyszenia Miedzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOWZPERT udzielą Panstwu, jako osobom poszkodowanym, wszystkich niezbędnych informacji związanych z samym wypadkiem i likwidacja szkody powypadkowej w Niemczech.
 
 
Rzeczoznawcy samochodowi Stowarzyszenia MOTOEXPERT zawsze pomogą !